Vážení přátelé brokové střelby!

Dne 13. září se uskutečnil pátý ročník veřejné střelecké soutěže o
pohár města Bystřice nad Pernštejnem.“ Soutěžilo se opět ve dvojboji, zajíc na průseku a lovecké kolo. Počasí nám přálo, a tak se za slunečné neděle dostavilo k poměření svých dovedností celkem 72 střelců, pro které jsme měli přichystáno více než 40 pěkných cen.
Pro účastníky závodu a ostatní návštěvníky byly připraveny uzené klobásy a dvě jídla myslivecké kuchyně.
Vyhlášení výsledků se ujal starosta města Bystřice nad Pernštejnem pan Ing. Karel Pačiska, který vyjádřil potěšení nad dosaženými výsledky a hojnou účastí v tomto ročníku.

Pořadí střelců
První místo v závodě obsadil pan Chylík Lubomír s celkovým počtem 39 zásahů (zajíc 20, kolo 19), druhý se umístil pan Pacal Antonín s výsledkem 38 zásahů (zajíc 19, kolo 19), a třetí místo s počtem 38 zásahů (zajíc 18, kolo 20), kdy rozhodující byl počet zásahů na zajíce, vybojoval pan Kořínek Jindřich.
Kompletní výsledková listina ZDE.

Myslivecké sdružení Smrček-Býšovec děkuje všem účastníkům za projevenou kázeň a bezchybný průběh závodu, děkujeme také všem členům organizačního výboru, kteří se podíleli na zajištění služeb po celý rok i v posledním veřejném závodě v tomto roce, a těšíme se na setkání v nové střelecké sezóně!
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


Naši sponzořiTvorba www stránekUbytování Žďár nad Sázavou